Можливість реалізувати майно боржників, які оголосили себе банкрутами через віртуальну майданчик Прозорро.Продажі

До недавнього часу кредитори часто використовували шахрайські схеми, які дозволяли їм отримують подвійну вигоду від реалізації вилученого у банкрутів майна. Це було доступним за рахунок використання всіляких шахрайських схем. Однак врятувати ситуацію дозволила розробка законопроекту «Про банкрутство», який вже вступив в юридичну силу і активно застосовується на практиці. Їм вже скористалися тисячі компаній, оскільки продаж через віртуальну майданчик Прозорро.Продажі sale.ueex.com.ua робить публічні торги відкритими і прозорими.

Особливості реалізації конфіскованого майна у банкрутів через державний електронний майданчик Прозорро.Продажі

Комплекс заходів з реалізації конфіскованого майна, який був затверджений новоприйнятим Кодексом Про банкрутство, гарантовано надає учасникам цього ринку максимальну безпеку і комфорт. Організація публічних торгів на віртуальному ресурсі sale.ueex.com.ua/filter/arrested-property несе за собою масу переваг, найважливішими з яких є:

  • прозора політика організації аукціонів з реалізації конфіскованого майна;
  • можливість купувати активи численних компаній по максимально доступною ціною;
  • наявність інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу — у користувачів не виникає складнощів під час участі в публічних торгах, ніж забезпечуються максимально комфортні умови;
  • цілодобовий контроль уповноваженими контролюючими службами, включаючи представників громадських організацій.

Що характерно, брати безпосередню участь в раніше відкритих торгах мають право не тільки юридичні, а й фізичні особи. Угода про передачу прав вимог на придбані активи здійснюється під пильним наглядом кваліфікованих фахівців державної віртуальної платформи. У разі виявлення будь-яких сумнівних операцій, укладання угоди тимчасово призупиняється до з’ясування всіх наявних обставин. Рідко, але зустрічаються ситуації з відмовою від проведення операцій, якщо в них будуть виявлені спроби порушення чинного українського законодавства. Звернутися до менеджерів з відповідною скаргою і ініціюванням позапланової перевірки можуть не тільки контролюючі органи, а й громадські організації.

В якості додаткової інформації, представники державної віртуальної платформи вказують на те, що за весь час існування ресурсі, в відкритих торгах взяло участь понад 10 тисяч учасників, при цьому в бюджет країни надійшли відрахування на суму, яка перевищує позначку в 28 мільярдів гривень. Причому розмір припливу капіталу щодня збільшується, що позначається на зростанні економічних показників.

Як виграти в публічних торгах на електронній платформі Прозорро.Продажі

Щоб брати безпосередню участь в організованих аукціонах з реалізації активів банкрутів, досить витратити кілька хвилин вільного часу і заповнити анкету достовірними персональними даними. Відразу після цього буде відкрито доступ до особистого кабінету. У разі гострої необхідності завжди можна звернутися за допомогою до кваліфікованих фахівців служби підтримки.

Для організації зворотного зв’язку можна скористатися актуальною адресою електронної пошти або зателефонувавши на гарячу лінію. Контактні дані представлені на стартовій сторінці державної віртуальної платформи. Отримати вичерпну відповідь можна тільки в разі, якщо був сформований чіткий запит. Перед зверненням рекомендується вивчити спеціально розроблений розділ з питаннями і відповідями. Як правило, це знижує рівень нерозуміння по роботі з ресурсом.

При бажанні завжди можна оформити безкоштовну передплату на розсилку системних повідомлень від фахівців служби підтримки. Завдяки такому комплексному підходу з’являється можливість регулярно отримувати сповіщення про майбутні події на порталі і бути постійно в курсі останніх подій.