Головні плюси асоціації «Біржові та електронні майданчики» та особливості ЕТМ

Ця асоціація була створена для того, щоб її учасники змогли отримати деякі переваги. Вона представляє собою добровільне об’єднання учасників біржового ринку – електронних майданчиків, торгових бірж, тощо. Серед її головних переваг можна виділити наступне:

  1. усі її члени отримують надійну правову підтримку в державних органах, а також матимуть можливість скористуватися представництвом інтересів;
  2. усі її учасники можуть отримати інформаційну, методичну та правову допомогу в будь-який час;
  3. учасники асоціації мають право приймати безпосередню участь в розробці нормативної бази;
  4. уся інформація, яку отримують учасники організації, є для них безкоштовною;
  5. учасники асоціації та її засновники характеризуються наявністю однакових прав.

Електронні майданчики та їх особливості

Одними з членів цієї асоціації є ЕТМ – електронні торгівельні майданчики, що створені для проведення онлайн торгів лотів, що знаходяться в базі даних системи Прозорро.Продажі. Наразі таких ЕТМ є близько 40, при чому усі вони характеризуються схожими функціями. Вони забезпечують доступ потенційних покупців до лотів, що є актуальними на даний час. Також з їх допомогою продавці та покупці знаходять один одного. Крім цього, ЕТМ надають консультаційні послуги та забезпечують юридичну допомогу під час підписання договорів-купівлі продажу.

Усі ЕТМ акредитовані системою Прозорро.Продажі, яка створена в 2016 році з метою подолання корупції на ринку держмайна. Більш детальніше про цю електронну торгівельну систему можна дізнатися тут https://aeaep.com.ua/information/. Завдяки цій системі державі вдалося ліквідувати багато старих тіньових схем продажу держмайна. Ця система поступово поширила свою дію на багато видів ринків: на ринок нерухомості, транспортних засобів, деревини, металобрухту, арештованого майна та багато іншого.

Не дивлячись на те, що електронні майданчики виконують однакові функції, якість їх послуг може бути різною, тому обирати онлайн платформу для реєстрації потрібно, опираючись на зручність інтерфейсу та якість роботи служби підтримки.

Майданчики, що приєдналися до асоціації отримали багато переваг, про які було розказано вище. Для того щоб перемагати в конкурентній боротьбі, ЕТМ повинен використовувати усі наявні можливості. Дуже важливо, щоб діяльність майданчику була стабільною та постійно розвивалася.